Terminarz XIII Memoriału!

opublikowano .

Po konsultacji z trenerem naszej kadry - Stephanem Antigą, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera ogłosił harmonogram gier XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Francja uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Z dumą możemy potwierdzić, że kolejnym uczestnikiem XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będzie siatkarska reprezentacja Francji! Informację potwierdził Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i organizator imprezy - Jerzy Mróz.

Japonia drugim uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Znamy drugiego uczestnika XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 22-24 sierpnia zostanie rozegrany w Toruniu! Do drużyny Mistrzów Świata, czyli reprezentacji Polski, dziś dołączyła drużyna narodowa Japonii!

Znamy termin XIII Memoriału!!!

opublikowano .

Ta wiadomość z pewnością ucieszy kibiców siatkówki!!! Można zacząć planować siatkarskie lato 2015! Znamy bowiem termin XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Piłce Siatkowej Mężczyzn, który w przyszłym roku odbędzie się w toruńskiej hali sportowo – widowiskowej!

I MP Drogowców za nami!

opublikowano .

Za nami I Mistrzostwa Polski Drogowców w siatkówce! W ośrodku giżyckiego COS najlepsze okazały się drużyny z Pomorza. Organizatorem zawodów była Fundacja Huberta Jerzego Wagnera we współpracy z Polskim Kongresem Drogowym.
Kolejna edycja - w listopadzie przyszłego roku!

ROSJA WYGRAŁA XII MEMORIAŁ!

opublikowano .

XII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera zakończył się zwycięstwem reprezentacji Rosji, która w ostatnim meczu przegrała z Polską 2:3 (22:25, 26:24, 20:25, 26:24, 15:9).