Skład Japonii na XIII Memoriał!

opublikowano .

Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Japonii na XIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera! To głównie zawodnicy, którzy występowali w tegorocznej Lidze Światowej.

Znamy szczegółowy terminarz XIII Memoriału!

opublikowano .

Znamy ostateczne godziny rozpoczęcia meczów XIII Memoriału! Rywalizacja rozpocznie się w sobotę, 22.08, o godzinie 18:00, a zakończy - w poniedziałek - rozpoczynającym się o 20:30 meczem pomiędzy Polską a Francją.

XIII Memoriał pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP!

opublikowano .

Mamy zaszczyt poinformować, że XIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera znów został objęty Honorowym Patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej! Przypominamy, że turniejowi od pierwszej edycji patronują kolejni Prezydenci RP, którzy fundują okazały Puchar dla najlepszej drużyny! Tak będzie również w tym roku!

To już 13 lat... Pamiętamy!!!

opublikowano .

Minęło trzynaście lat od śmierci Huberta Jerzego Wagnera. W kolejną rocznicę, jak co roku, Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera - Jerzy Mróz - złożył kwiaty pod pamiątkową tablicą, zawieszoną na elewacji olsztyńskiej hali URANIA.

Terminarz XIII Memoriału!

opublikowano .

Po konsultacji z trenerem naszej kadry - Stephanem Antigą, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera ogłosił harmonogram gier XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Francja uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Z dumą możemy potwierdzić, że kolejnym uczestnikiem XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będzie siatkarska reprezentacja Francji! Informację potwierdził Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i organizator imprezy - Jerzy Mróz.