XIII Memoriał pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP!

opublikowano .

Mamy zaszczyt poinformować, że XIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera znów został objęty Honorowym Patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej! Przypominamy, że turniejowi od pierwszej edycji patronują kolejni Prezydenci RP, którzy fundują okazały Puchar dla najlepszej drużyny! Tak będzie również w tym roku!

To już 13 lat... Pamiętamy!!!

opublikowano .

Minęło trzynaście lat od śmierci Huberta Jerzego Wagnera. W kolejną rocznicę, jak co roku, Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera - Jerzy Mróz - złożył kwiaty pod pamiątkową tablicą, zawieszoną na elewacji olsztyńskiej hali URANIA.

Terminarz XIII Memoriału!

opublikowano .

Po konsultacji z trenerem naszej kadry - Stephanem Antigą, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera ogłosił harmonogram gier XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Francja uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Z dumą możemy potwierdzić, że kolejnym uczestnikiem XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będzie siatkarska reprezentacja Francji! Informację potwierdził Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i organizator imprezy - Jerzy Mróz.

Japonia drugim uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Znamy drugiego uczestnika XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 22-24 sierpnia zostanie rozegrany w Toruniu! Do drużyny Mistrzów Świata, czyli reprezentacji Polski, dziś dołączyła drużyna narodowa Japonii!