Bilety na XV Memoriał już w sprzedaży!

opublikowano .

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, punktualnie o 18:00, na stronie WWW.ABILET.PL ruszyła sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera! W tym roku najtańsze wejściówki kosztują 40 zł, a najdroższe - 160 zł (każda obowiązuje na oba mecze każdego dnia). Przypominamy, że to właśnie Abilet.pl jest JEDYNYM OFICJALNYM dystrybutorem wejściówek na ten niepowtarzalny, wyjątkowy turniej.

Tegoroczne bilety będzie można uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi, odwiedzając stronę www.wagner2017.abilet.pl i wgrywając tam swoje zdjęcie jeszcze przed zakupem. Dzięki temu dostaniecie wejściówkę ze swoją podobizną w towarzystwie reprezentantów Polski. Nie jest to - oczywiście - obowiązkowe, ale gorąco do tego zachęcamy! Niepowtarzalna pamiątka - gwarantowana!

Poniżej prezentujemy terminarz XV Memoriału. Godziny meczów podamy wkrótce - po ostatecznych ustaleniach z właścicielem praw do transmisji TV.

NAJLEPSI KIBICE ŚWIATA NA MEMORIAŁOWYCH BILETACH!

opublikowano .

Tego jeszcze nie było!!! Jedyny oficjalny dystrybutor biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - firma Abilet.pl - przygotował dla kibiców jedyną w swoim rodzaju niespodziankę. Będą to bilety z... wizerunkiem ich posiadaczy!

XV rocznica śmierci Huberta Jerzego Wagnera

opublikowano .

Mija piętnaście lat od śmierci Huberta Jerzego Wagnera. Legendarny szkoleniowiec zmarł na atak serca 13 marca 2002 roku. To właśnie od doprowadził polską reprezentację do Mistrzostwa Świata w 1974 roku (Meksyk) i Złota Olimpijskiego dwa lata później w Montrealu. Niewiele ponad rok po jego śmierci, w Olsztynie rozegrano I Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

KANADA UZUPEŁNIŁA GRONO UCZESTNIKÓW!

opublikowano .

Zgodnie z obietnicą, prezentujemy ostatniego - czwartego uczestnika XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Do Polski, Francji i Rosji dołączyła reprezentacja Kanady! Tym samym, jubileuszowa edycja tego najbardziej prestiżowego siatkarskiego turnieju na świecie, będzie najsilniej obsadzona w historii! Wszyscy uczestnicy zajmują miejsca w czołowej dziesiątce światowego rankingu FIVB (Polska - 2, Rosja - 5, Kanada - 8, Francja - 9), a to sytuacja bez precedensu.

Francja uczestnikiem XV Memoriału!!!

opublikowano .

Mamy zaszczyt zaprezentować pierwszego (nie licząc reprezentacji Polski) uczestnika XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Jedną z czterech reprezentacji walczących o zwycięstwo w imprezie będzie siatkarska reprezentacja Francji!

ZNAMY TERMIN XV MEMORIAŁU!!!

opublikowano .

Tuż przed Świętami, Organizatorzy Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przygotowali kibicom niespodziankę w postaci ogłoszenia terminu XV edycji Imprezy. Najlepsi siatkarze świata zagrają w krakowskiej TAURON Arenie w dniach 11-13. sierpnia 2017 roku.