To już 14 lat...

opublikowano .

Mija 14 lat od śmierci Huberta Jerzego Wagnera. Z tej okazji - pod pamiątkową tablicą znajdującą się na elewacji olsztyńskiej hali Urania, złożono wieńce i zapalono znicze.

Gratulacje od Posła Zbigniewa Babalskiego

opublikowano .

Organizatorzy XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera tym razem zostali docenieni przez Posła na Sejm RP - Zbigniewa Babalskiego.

W liście przesłanym do Fundacji Huberta Jerzego Wagnera czytamy m.in. o "wspaniałej atmosferze stworzonej najwspanialszych VIPów nad VIPami, czyli naszych najlepszych, ukochanych, polskich kibiców". Dziękujemy za kolejne ciepłe słowa!

LIST OD PREZESA PZPS PO XIII MEMORIALE

opublikowano .

"Memoriał Huberta Jerzego Wagnera ma wysoką renomę i spełnia bardzo ważną rolę w popularyzacji naszej dyscypliny sportu" - napisał Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej w piśmie przesłanym do Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Prezes Paweł Papke życzy w nim również powodzenia w "kontynuowaniu misji w latach następnych". My możemy zapewnić, że podwójnie zmotywowani zaczynamy pracę nad XIV edycją!