KANADA UZUPEŁNIŁA GRONO UCZESTNIKÓW!

opublikowano .

Zgodnie z obietnicą, prezentujemy ostatniego - czwartego uczestnika XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Do Polski, Francji i Rosji dołączyła reprezentacja Kanady! Tym samym, jubileuszowa edycja tego najbardziej prestiżowego siatkarskiego turnieju na świecie, będzie najsilniej obsadzona w historii! Wszyscy uczestnicy zajmują miejsca w czołowej dziesiątce światowego rankingu FIVB (Polska - 2, Rosja - 5, Kanada - 8, Francja - 9), a to sytuacja bez precedensu.

Francja uczestnikiem XV Memoriału!!!

opublikowano .

Mamy zaszczyt zaprezentować pierwszego (nie licząc reprezentacji Polski) uczestnika XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Jedną z czterech reprezentacji walczących o zwycięstwo w imprezie będzie siatkarska reprezentacja Francji!

ZNAMY TERMIN XV MEMORIAŁU!!!

opublikowano .

Tuż przed Świętami, Organizatorzy Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przygotowali kibicom niespodziankę w postaci ogłoszenia terminu XV edycji Imprezy. Najlepsi siatkarze świata zagrają w krakowskiej TAURON Arenie w dniach 11-13. sierpnia 2017 roku.

BUŁGARIA WYGRYWA XIV MEMORIAŁ!!!

opublikowano .

Już pierwszy mecz ostatniego dnia XIV Memoriału Wagnera wyłonił zwycięzcę całego turnieju, którym została reprezentacja Bułgarii. Junacy zagrali z Belgami konsekwentnie i co najważniejsze skutecznie. „Czerwone Smoki” natomiast straciły ogień, który robił wrażenie na kibicach podczas dwóch pierwszych dni Memoriału. Widać to było szczególnie w pierwszym secie, w którym Bułgarzy rozgromili Belgów... 25:10.

POLSKA-BELGIA 3:1!!!

opublikowano .

Reprezentacja Polski zwycięska w swoim drugim meczu XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Biało - czerwoni pokonali Belgię i zdobyli cenne 3 punkty!