ZNAMY TERMIN XV MEMORIAŁU!!!

opublikowano .

Tuż przed Świętami, Organizatorzy Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przygotowali kibicom niespodziankę w postaci ogłoszenia terminu XV edycji Imprezy. Najlepsi siatkarze świata zagrają w krakowskiej TAURON Arenie w dniach 11-13. sierpnia 2017 roku.

BUŁGARIA WYGRYWA XIV MEMORIAŁ!!!

opublikowano .

Już pierwszy mecz ostatniego dnia XIV Memoriału Wagnera wyłonił zwycięzcę całego turnieju, którym została reprezentacja Bułgarii. Junacy zagrali z Belgami konsekwentnie i co najważniejsze skutecznie. „Czerwone Smoki” natomiast straciły ogień, który robił wrażenie na kibicach podczas dwóch pierwszych dni Memoriału. Widać to było szczególnie w pierwszym secie, w którym Bułgarzy rozgromili Belgów... 25:10.

POLSKA-BELGIA 3:1!!!

opublikowano .

Reprezentacja Polski zwycięska w swoim drugim meczu XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Biało - czerwoni pokonali Belgię i zdobyli cenne 3 punkty!

POLSKA-BUŁGARIA 2:3

opublikowano .

To był dzień tie-breaków na inaugurację XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w TAURON Arenie Kraków. W drugim meczu Polska przegrała z Bułgarią.

Memoriał do 2019 roku w Krakowie!!!

opublikowano .

Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera - Jerzy Mróz podpisał umowę z Prezydentem Krakowa - Jackiem Majchrowskim na organizację kolejnych edycji Memoriału. W Krakowie turniej będzie gościł co najmniej do 2019 roku!