To już 13 lat... Pamiętamy!!!

opublikowano .

Minęło trzynaście lat od śmierci Huberta Jerzego Wagnera. W kolejną rocznicę, jak co roku, Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera - Jerzy Mróz - złożył kwiaty pod pamiątkową tablicą, zawieszoną na elewacji olsztyńskiej hali URANIA.

Terminarz XIII Memoriału!

opublikowano .

Po konsultacji z trenerem naszej kadry - Stephanem Antigą, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera ogłosił harmonogram gier XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Francja uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Z dumą możemy potwierdzić, że kolejnym uczestnikiem XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będzie siatkarska reprezentacja Francji! Informację potwierdził Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i organizator imprezy - Jerzy Mróz.

Japonia drugim uczestnikiem XIII Memoriału!

opublikowano .

Znamy drugiego uczestnika XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 22-24 sierpnia zostanie rozegrany w Toruniu! Do drużyny Mistrzów Świata, czyli reprezentacji Polski, dziś dołączyła drużyna narodowa Japonii!

Znamy termin XIII Memoriału!!!

opublikowano .

Ta wiadomość z pewnością ucieszy kibiców siatkówki!!! Można zacząć planować siatkarskie lato 2015! Znamy bowiem termin XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Piłce Siatkowej Mężczyzn, który w przyszłym roku odbędzie się w toruńskiej hali sportowo – widowiskowej!

I MP Drogowców za nami!

opublikowano .

Za nami I Mistrzostwa Polski Drogowców w siatkówce! W ośrodku giżyckiego COS najlepsze okazały się drużyny z Pomorza. Organizatorem zawodów była Fundacja Huberta Jerzego Wagnera we współpracy z Polskim Kongresem Drogowym.
Kolejna edycja - w listopadzie przyszłego roku!