I MEMORIAŁ 2003

opublikowano .

Nie minęło więcej niż półtora roku od śmierci Huberta Wagnera, a piątkowego popołudnia, 22 sierpnia 2003 roku, widzowie prawie z całego kraju, w wypełnionej do ostatniego miejsca olsztyńskiej hali Urania, z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie pierwszego meczu inauguracyjnego Memoriału wybitnego szkoleniowca. Najpierw w szranki stanęli siatkarze Holandii i Hiszpanii.

Bilety dla dzieci na XII Memoriał!!!

opublikowano .

W tym roku - tradycyjnie - ruszamy z zabawą "Bilety dla dzieci" skierowaną do klubów dziecięcych i młodzieżowych, domów dziecka, domów opieki oraz podobnych placówek.

Zapraszamy na Ligę Europejską do Płocka!

opublikowano .

Przypominamy, że już tylko miesiąc został do meczów Ligi Europejskiej, jakie odbędą się w Płocku! 28 i 29 czerwca w Orlen Arenie nasze siatkarki zmierzą się z Niemkami, a męska reprezentacja U-23 - z pierwszą reprezentacją Rumunii.

Umowa z Krakowem podpisana!

opublikowano .

Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski i Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera – Jerzy Mróz podpisali umowę na organizację w Stolicy Małopolski XII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera!